Damosfera to szczególne miejsce. Miejsce, w którym panuje przede wszystkim moda. Moda na klasę, szyk, styl i elegancję i to nie tylko w kategorii ubioru ale także w znacznie szerszym kontekście życia codziennego czy biznesu. To również moda na zdrowy tryb życia, propagowanie sportu, wspieranie kultury i sztuki oraz ważnych inicjatyw. Jest to także miejsce sprzyjające rozwijaniu indywidualnych pasji i nawiązywaniu kontaktów – zarówno tych towarzyskich jak i biznesowych.

Realizując swoją misję Damosfera cyklicznie organizuje kameralne wydarzenia, podczas których wszystkie wymienione wyżej aspekty jej działalności wzajemnie się przenikają. W trakcie ich trwania organizatorki stwarzają niepowtarzalną atmosferę wynikającą m.in. z możliwości bezpośredniego obcowania twórców, artystów i projektantów z odbiorcami ich dzieł czy swobodnej wymiany biznesowych doświadczeń pomiędzy wystawcami.

Jedno z takich wydarzeń pod nazwą Rendez-vous z Damosferą odbyło się 20 września 2014 roku w klimatycznej, industrialnej przestrzeni warszawskiej Winosfery zlokalizowanej przy ulicy Chłodnej 31.

Podczas imprezy, którą prowadziła Anna Powierza, można było zobaczyć m.in.: projekcję komediodramatu obyczajowego „Mazurek” Julii Kolberger, z Kingą Preis w roli głównej, wystawę cyklu prac „Miłość w czasach Cyberkultury” autorstwa Evy Chełmeckiej, pokaz współczesnych stylizacji z pogranicza haute couture i prêt-à-porter, pokaz retro inspirowany modą lat 20 i 40 oraz nową odsłonę subkompaktowego Citroëna DS3.

Swoją ofertę, w obszarze szeroko pojętego lajfstajlu, prezentowali także liczni wystawcy, od projektantów biżuterii, dodatków, ubrań czy porcelany poczynając, przez producentów kosmetyków naturalnych i produktów do pielęgnacji ciała, po specjalistyczny, trychologiczny salon fryzjersko-kosmetyczny czy dostawcę usług cateringowych, z menu bazującym na prozdrowotnej diecie typu anti-aging.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.