Animowany explainer polisy ubezpieczeniowej Pomoc na Raka! – nowego produktu w ofercie Towarzystwa Ubezpieczeniowego AXA – zrealizowany na zlecenie ASF Production.

Ubezpieczenia na wypadek choroby nowotworowej stają się na polskim rynku ubezpieczeń coraz bardziej powszechne. Propozycja AXA jest kompleksowym rozwiązaniem w tej dziedzinie, a film stanowi próbę przystępnego wyjaśnienia zasad działania polisy oraz naświetlenia korzyści jakie daje zawarcie takiej umowy ubezpieczenia. Oprócz jednorazowych świadczeń pieniężnych wypłacanych z tytułu wykrycia nowotworu czy też skierowania na operację, AXA oferuje także świadczenia okresowe w postaci comiesięcznej renty i wypłat z tytułu kolejnych cykli chemio- lub radioterapii. Z ubezpieczenia można korzystać również wtedy gdy jesteśmy zdrowi. W zależności bowiem od wybranego wariantu ubezpieczenia mamy do dyspozycji siłownię, fitness lub basen, a nawet konsultację u dietetyka.

Jakie jeszcze korzyści niesie ze sobą oferta AXA? Od kiedy i jak długo działa polisa? Co zrobić gdy zachorujesz? Na jakie wsparcie możesz liczyć? Po odpowiedzi na te jak i inne pytania związane z polisą ubezpieczeniową Pomoc na Raka! odsyłamy do filmu.

Za kreację do filmu odpowiada agencja The Digitals, produkcją pokierował zaś Michał Fazlejew.

Klient: AXA
Agencja: The Digitals
Produkcja: ASF Production
Reżyseria: Michał Fazlejew
Animacja: Krzysztof Olchowik

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.