Wizualizacje opakowań

Mieliśmy okazję współpracować z Panem Krzysztofem i Phenomenon. Jesteśmy w pełni zadowoleni z wykonanych dla nas i dla naszego klienta – realizacji. Zlecenia każdorazowo są wykonywane w trybie pilnym, bezproblemowo i bardzo rzetelnie. Polecamy!

Tomasz Grygiel
Właściciel / Art director
Ocena:

Perfekcyjna i TERMINOWA współpraca!

Serdecznie polecam współpracę z Panem Krzysztofem. Na szczególną uwagę zasługuje dokładność i drobiazgowość każdej realizacji, oraz SŁOWNOŚĆ / TERMINOWOŚĆ działań. Ogromnie cenię fakt, że gdy Pan Krzysztof coś powie i uzgodni to NA PEWNO tak zrobi. Daje to nieoceniony spokój, że realizacje będą „dowiezione” na czas. Kreatywności i solidność to niespotykane połączenie. A Pan Krzysztof, właśnie te dwie cechy uosabia. Brawo.

Paweł Koroś
Ocena:

Film, który dociera do wszystkich!

Rzadko w życiu udaje się znaleźć osobę, z którą współpraca wygląda idealnie, tym bardziej jeśli mowa o tak rozległym temacie jak tworzenie filmów. Aby dobrze zrozumieć intencje klienta i trafić z pomysłem. To jest wręcz niemożliwe, bo jest ogrom czynników, a film filmowi nie równy… a jednak można to osiągnąć ze studiem Phenomenon i Panem Krzysztofem Olchowik.

Idealny film nie trzeba też robić rok. Po prostu trzeba go zrobić z Panem Krzysztofem, który wkłada 100% zaangażowanie w produkcję filmu, ma ogromne doświadczenie i idealny film można wykonać szybko, bo każdy etap pracy idzie tak dobrze, że nawet nie wie się, że tak można sprawnie i dobrze wszystko wykonać. Pomysły na ujęcia, na teksty, na przejścia, dobór wszystkiego. Ale za tym stoją reklamy i portfolio Pana Krzysztofa, które są na skalę światową w telewizji. Można, by pomyśleć taka profesjonalna współpraca to koszt nieosiągalny… Pan Krzysztof to człowiek, który dostosowuje swój czas na każdy budżet, a jego filmy i tak wychodzą jakby miały być do telewizji.

Życzę Państwu i sobie w życiu więcej takich ludzi na swojej drodze, wtedy wszystko byłoby proste, doskonałe i przyjemne.

Film PL: https://youtu.be/ymF3-O3NDsM
Film ENG : https://youtu.be/jD0hJ_kQXqk

Kamil Pludra
Ocena:

Krzysztof is both great manager and creative person

Krzysztof is both great manager and creative person – the vitrues most desired in the type of business he runs.

Maria Jasińska
Public Relations and Communication Manager
Ocena:

W skali 10 pkt 10/10

Circle-K-Logo

Materiał filmowy zmontowany przez Krzysztofa w 100% spełnił nasze oczekiwania.
Jest godny polecenia.

Tomasz Włodarski
Kay Account Manager
Ocena:

Wizualizacja mebli

-=Polecam jak najbardziej! =-
Fajny kontakt, szybkie zrozumienie potrzeb.
Elastyczność, terminowość i wykonanie według naszych potrzeb.

Sławomir Złotnik
Dyrektor
Ocena:

Szczerze polecam współpracę z Phenomenon Studio

Pan Krzysztof wykonał kawał dobrej, solidnej a przede wszystkim terminowej roboty w projekcie intro video do mojego podcastu. Od samego początku ujął mnie jego uprzejmy sposób komunikacji i indywidualne podejście do potrzeb projektu. Ponadto służył nieocenoną pomocą w kwestiach technicznych, jak i podsunął kilka ciekawych sugestii realizatorskich. Jeśli zastanawiacie się Państwo nad współpracą z Phenomenon Studio, to nie mogliście lepiej trafić.

Szczerze polecam!

Anna Ruchniak
Podcaster
Ocena:

Współpraca z Krzyśkiem daje pewność

Współpraca z Krzyśkiem daje pewność, że każdy projekt będzie wykonany profesjonalnie i zgodnie z przyjętym harmonogramem. Jako reżyser cenię sobie jego kreatywne podejście i sposób, w jaki potrafi rozwiązywać nawet najbardziej skomplikowane artystyczne (lub techniczne) problemy, które często pojawiają się przy produkcji animacji.

Michał Fazlejew
właściciel / reżyser
Ocena:

REKLAMA MAM-FACH FAJNA I DYNAMICZNA PRZYCIĄGAJĄCA UWAGĘ

POLECAM WSPÓŁPRACĘ Z PANEM KRZYSZTOFEM KONKRETNIE I NA TEMAT. POTRAFI DORADZIĆ I ODWZOROWAĆ NASZE WIZJE.

Rafał Jagiełło
PREZES
Ocena:

Polecam wykonawcę. Wzorowa współpraca.

Polecam wykonawcę. Wzorowa współpraca, dochowane ustalone terminy.

Arkadiusz Dziura
Ocena:

Wieloletnia współpraca

Od wielu lat współpracuję z Krzysztofem i jego firmą zarówno przy produkcjach komercyjnych o międzynarodowym zasięgu jak i artystycznych przedsięwzięciach o bardziej lokalnym charakterze. W tym czasie z powodzeniem zrealizował dziesiątki powierzonych mu zadań wymagających kreatywności, rzetelności i profesjonalizmu, wykazując przy tym wysoki stopień samodzielności w działaniu i podejmowaniu trafnych decyzji, czy oryginalności proponowanych rozwiązań.

Wielokrotnie sprawdził się na planie filmowym jako specjalista w zakresie generowanych komputerowo efektów specjalnych, wspierając w tej dziedzinie wysiłek producenta, reżysera i operatora kamery, służąc swoją wiedzą techniczną oraz zmysłem artystycznym, niejednokrotnie wręcz wyręczając ich w natłoku zadań, których na planie nigdy nie brakuje.

Doskonały grafik, motion designer i animator, chętnie angażujący się w wymagające projekty na wszystkich etapach produkcji.

Łukasz Karwowski
Producent / Reżyser
Ocena:

Mnóstwo pytań na początku dało mi gwarancję

Mnóstwo pytań na początku dało mi gwarancję, że dobrze trafiłem. Końcowy efekt był taki jak oczekiwałem.

Rafał Majkowski
Właściciel
Ocena:

Bardzo polecamy współpracę z firmą.

Bardzo polecamy współpracę z firmą. Czas wykonania usługi szybki, kontakt bezproblemowy, cena jak najbardziej akceptowalna.

Domogrodity pl
Właściciel
Ocena: