Rzadko w życiu udaje się znaleźć osobę, z którą współpraca wygląda idealnie, tym bardziej jeśli mowa o tak rozległym temacie jak tworzenie filmów. Aby dobrze zrozumieć intencje klienta i trafić z pomysłem. To jest wręcz niemożliwe, bo jest ogrom czynników, a film filmowi nie równy… a jednak można to osiągnąć ze studiem Phenomenon i Panem Krzysztofem Olchowik.

Idealny film nie trzeba też robić rok. Po prostu trzeba go zrobić z Panem Krzysztofem, który wkłada 100% zaangażowanie w produkcję filmu, ma ogromne doświadczenie i idealny film można wykonać szybko, bo każdy etap pracy idzie tak dobrze, że nawet nie wie się, że tak można sprawnie i dobrze wszystko wykonać. Pomysły na ujęcia, na teksty, na przejścia, dobór wszystkiego. Ale za tym stoją reklamy i portfolio Pana Krzysztofa, które są na skalę światową w telewizji. Można, by pomyśleć taka profesjonalna współpraca to koszt nieosiągalny… Pan Krzysztof to człowiek, który dostosowuje swój czas na każdy budżet, a jego filmy i tak wychodzą jakby miały być do telewizji.

Życzę Państwu i sobie w życiu więcej takich ludzi na swojej drodze, wtedy wszystko byłoby proste, doskonałe i przyjemne.

Film PL: https://youtu.be/ymF3-O3NDsM
Film ENG : https://youtu.be/jD0hJ_kQXqk

Kamil Pludra
Ocena: